فروش دستگاه کارتخوان / لوازم جانبی / تعمیر و پشتیبانی

ویژگی های دستگاه کارتخوان+5 قابلیت مهم و ضروری

ویژگی های دستگاه کارتخوان

در این پست در مورد ویژگی های دستگاه کارتخوان و 5 قابلیت مهم و ضروری آن ها را با هم بررسی می کنیم، این ویژگی ها از مهمترین ویژگی ها هستن که قبل از خرید باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

در واقع اگر این پنج ویژگی را در یک دستگاه کارتخوان مشاهده کردید که مقدار خوبی دارند، حتما حتما آن دستگاه پوز را تهیه کنید.

کارتخوان ها هم مثل گوشی های موبایل ویژگی ها و فاکتورهایی دارند که باید قبل از خرید بررسی بشند، ما امکان مقایسه رو توی فروشگاه خودمان فراهم کرده ایم و میتوانید محصولات و کارتخوان ها را با هم بررسی کنید.

ویژگی های مهم در خرید دستگاه کارتخوان

در مجله آدلی امروز “5 ویژگی مهم دستگاه کارتخوان” را معرفی و جزئیات آنها را با هم بررسی می کنیم. قبلا در مجله “راهنمای خرید دستگاه کارتخوان” راهنمایی جامع تری نسبت به دستگاه کارتخوان به شما عزیزان ارائه نموده ایم. اما در این مجله فقط 5 ویژگی مهم دستگاه های کارتخوان را با شما بررسی خواهیم کرد.

در انتخاب وخرید دستگاه کارتخوان خود حتماً این ویژگی ها را لحاظ کنید تا هم خودتان از کارت کشیدن لذت ببرید و هم مشتریان، چرا که تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان شما باقی می ماند و باعث می شود مجدد و بطور مستمر فقط از فروشگاه شما خرید کنند.

لوگوی اصلی

اولین ویژگی که به آن میپردازیم :

سرعت تراکنش

یکی از مهمترین عوامل در خرید و فروش دستگاه های کارتخوان سرعت تراکنش آن می باشد.

زیرا یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه کارتخوان می باشد و باعث کاهش ازدحام در محل کسب شما و تجربه خرید با سرعت و کیفیت مشتری می شود که مستقیماً در فروش های بعدی شما از آن مشتری که تجربه خوبی داشته است می شود

سرعت تراکنش هر دستگاه کارتخوان در مدل های مختلف با هم متفاوت است و این ویژگی به عوامل متعددی بستگی دارد و صرفاً فقط به عددی که شرکت تولید کننده دردفترچه درج نموده است دقت نکنید. سرعت تراکنش دستگاه ها با توجه به تولید و طراحی و برنامه نویسی هایی که بر روی آن انجام شده است متغیر هستند

عواملی مثل :

اوپراتور انتخاب شده برای دستگاه کارتخوان

مکان کسب شما از جهت آنتن هی

زمان های مختلف هنگام خرید

اوپراتوری که شما انتخاب کرده اید تا دستگاه کارتخوان با آن فعالیت داشته باشد، امکان دارد طراحی و برنامه نویسی دستگاه با آن عملکرد خوبی نداشته باشد، معدود دستگاه هایی هستند که اینطور هستند اما اکثر دستگاه ها بعلت بروزرسانی های جدید دیگر این ویژگی را ندارند.

دستگاهی که ما به شما پیشنهاد می کنیم : کارتخوان سیار نیوپوز 7210 می باشد

کارتخوان نیوپوز 7210
دستگاه کارتخوان

این دستگاه برنامه و طراحی آن با اوپراتورهای همراه اول و ایرانسل تطابق دارد و مشکلی در تراکنش ها با این اوپراتورها ندارد.

اگر در مکانی هستید که آنتن دهی خوبی دارد مشکلی نخواهید داشت اما در محلی هستید که حتی گوشی ها همراه هم آنتن دهی خوبی ندارند با توجه به طراحی آن حتما تراکنش انجام خواهد شد.

ویژگی های بیشتر را میتوانید در فروشگاه آدلی یا سایت سازنده مشاهده کنید.

اما اگر قصد خرید دستگاهی دیگری دارید ، پیش از خرید از فروشنده بخواهید تا به شما توضیح دهد که دستگاهی که شما انتخاب کرده اید با کدام اوپراتور عملکرد بهتری دارد و بعد از آن اوپراتور روی دستگاه کارتخوان خود استفاده نمایید.

زمان هایی هستند که با ترافیک یا شلوغی خطوط مواجه میشوید ، بعنوان مثال : خریدهای شب عید و اعیاد مختلف که هم خطوط تماسی بسیاری رد و بدل می شود و هم تراکنش های بسیاری از دستگاه های کارتخوان انجام میشود.

که واقعاً این موضوع دیگر در دست کسی نیست و فقط باید صبر نمود.

معمولا دستگاهی را سریع تراکنش میگویند که زیر 2 ثانیه تراکنش را انجام دهد .

البته در این مقدا با توجه به شرایط شما میتواند متفاوت باشد و اگر رایطی خاصی مثل ازدحام جلوی صندوق فروشگاه خود ندارید نیاز به هزینه اضافی برای داشتن یک دستگاه سریع تراکنش ندارید ، اما از این ویژگی لذت میبرید ، میتوانید این دستگاه ها را از فروشگاه آدلی تهیه کنید.

خب حالا که با این ویژگی بطور مفید و جزئی آشنا شدید شراغ ویژگی بعدی میرویم:

مدت زمان نگهداری شارژ

همانطور که از نام این ویژگی همه چیز پیدا است ، فکر میکنیم از اهمیت آن نیز با خبر هستید اما در این مجله قرار است ما وارد جزئیات شویم ، پس باهم آن را بررسی میکنیم.

ویژگی مدت زمان نگهداری شارژ در دستگاه های کارتخوان مانند سایر لوازم الکترونیکی مثل : موبایل ، تلفن های بی سیم ، پاور بانک ها و …

یعنی مثل سایر ویژگی ها باید به مقدار کارکرد خود توجه کنید.

بازه مقدار این ویژگی در بین دستگاه های کارتخوان سیار و ثابت متفاوت است و معمولا بین 8 تا 48 ساعت یا 24 تا 72 ساعت میتواند باشد.نگهداری شارژ دستگاه کارتخوان بعنوان مثال:

فروشگاهی را در نظر بگیرید که پیک آن بطور مداوم در حال رفت و آمد است و تراکنش های بسیاری را تا ساعت 22 شب انجام میدهد بطور واضح باید دستگاهی را داشته باشند که مدت زمان نگهداری شارژ بالایی داشته باشد.

اما نقطه مقابل آن دست فروشی را در نظر بگیرید که ساعت کاری آن از غروب و تا ساعت 22 ادامه دارد و تنها ساعاتی را مشغول به تراکنش است.

در این صورت نیازی به هزینه اضافی برای خرید دستگاهی که مدت زمان بیشتری شارژ نگهداری کند ندارد.

بعد از جمع بندی در مورد این ویژگی ، سراغ ویژگی سوم میرویم:

حافظه داخلی

مقدار این ویژگی را با عبارت مگابایت توصیف میکنند و این ویژگی هم مانند تلفن های همراه بسیار مهم است.

به احتمال زیاد با مشکل کمبود حافظه در گوشی تلفن همراه مواجه شده اید ، این مشکل ممکن است در دستگاه های کارتخوان ثابت و سیار نیز وجود داشته باشد.

اما در دستگاه های کارتخوان به این صورت است که شما هر تراکنشی را که انجام میدهید این حافظه بصورت کَش (cach) ذخیره میشود.

اما نگران نباشید این مقدار بسیار نا چیز است و بعد از هر بار خاموش و روشن کردن دستگاه حافظه تخلیه می شود.

نکته ای که در این زمینه باید به آن توجه کنید این است که هر چه مقدار این ویژگی بیشتر باشد ، رابطه مستقیمی با سرعت تراکنش دارد.

در واقع هر چه ظرف شما خالی تر باشد ظرف شما سبک تر استحافظه داخلی دستگاه کارتخوان سیار

WiFi

یکی از مهمترین ویژگی ها در دستگاه های کارتخوان سیار و ثابت دارا بودن قابلیت اتصال با WiFi (وای فای) میباشد.

اتصال با وای فای میتواند در هزینه های ما صرفه جویی کند این علاوه بر سرعت سریع تراکنش میباشد.

دستگاه کارتخوان ارزان سیار وای فای دار

اگر دستگاه شما از این قابلیت برخوردار باشد دیگر دغدغه هایی مثل :

 • رفتن آنتن
 • تمام شدن موجودی شارژ سیم کارت
 • ثابت بودن دستگاه
 • و …

را ندارید و با خیال راحت میتوانید تراکنش های خود را انجام دهید.

گارانتی و پشتیبانی

از دیگر عوامل مهم در انتخاب دستگاه کارتخوان شما باید باید گارانتی و پشتیبانی آن باشد،اهمیت این موضوع را در زمان بروز مشکل بیشتر درک خواهیم کرد.

بسیاری از مشتریان ما در رابطه با پشتیبانی ما میگویند :

پاسخگویی دوستانه شما برای ما خیلی ارزشمند است

در واقع این حس اطمینان شما برای ما مهم است،پاسخگویی به موقع،روابط دوستانه از وظایفی است که خود را ملزم به انجام آنها کرده ایم.

جمع بندی

این 5 ویژگی که در این مجله (دستگاه کارتخوان و 5 ویژگی مهم) بیان شد از مهمترین ویژگی های دستگاه های کارتخوان یا دستگاه های پوز میباشند.

البته قبل از خرید باید بدانید که کارتخوان سیار یا ثابت نیاز دارید که این موضوع را هم به طور کامل برای شما روشن کرده ایم و می توانید کارتخوان های مناسب برای انواع کسب و کار ها در این مقاله مشاهده کنید و با قابلیت ها و ویژگی های آن ها برای هر شغلی آشنا شوید.

/https://adlipos.com/card-reader-suitable-for-all-types-of-businesses

شما با جمع بندی همه آن ها و مطابقت دادن با شرایط کسب و کار خود میتوانید دستگاه خود را انتخاب نمایید.

از فروشگاه ما خرید کنید اما در صورتی که برای انتخاب و خرید دستگاه کارتخوان نیاز به راهنمایی دارید.

یادتان باشد همیشه بهترین دستگاه کارتخوان سیار ارزان، دستگاه بدی نیست و تنها امکانات کم آن متناسب با کسب و کار شما است.

 

4 دیدگاه در “ویژگی های دستگاه کارتخوان+5 قابلیت مهم و ضروری

 1. حیدر مصطفوی گفت:

  سلام یعنی کلا به همین ویژگی و قابلیتا دقت کنیم؟

  1. مهمترینش همینا هست اما میتونید از این پست هم استفاده کنید
   راهنمای خرید دستگاه کارتخوان

 2. ناهید گفت:

  حافطه داخلی بیشتر از ۶۴ مگ هم داریم؟

  1. سلام با قسمت پشتیبانی در تماس باشید اما نیازی به بروزرسانی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید